30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Australané hromadně blokují výhled radarům, ministr říká: Jsou to idioti  (Přečteno 9703 krát)

e-m

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 254
    • Zobrazit profil

Hezké. Já provádím záškodnickou činnost tak, že blikám na protijedoucí vozidla. Naposledy jsem takhle kolem měřících policistů projel asi 9x a najel 30 km :)) Na výtěžnosti radaru to bylo znát, protože to zabalili předčasně :)
IP zaznamenána

kmr

  • Příspěvků: 54
    • Zobrazit profil

Já už si dlouho pohrávám s myšlenkou vyrobit si ceduli s nápisem "pozor, měří" a na jednom krásném, přehledném místě, kde měří obden, zastavím 100m před nimi a budu tam s tou cedulí mávat na okoloprojíždějící.  :)
IP zaznamenána

Cecil

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil

Já už si dlouho pohrávám s myšlenkou vyrobit si ceduli s nápisem "pozor, měří" a na jednom krásném, přehledném místě, kde měří obden, zastavím 100m před nimi a budu tam s tou cedulí mávat na okoloprojíždějící.  :)
To mám v úmyslu taky, ale ne a ne na ně natrafit...
IP zaznamenána

wit.cz

  • Příspěvků: 128
    • Zobrazit profil

Nebo z Číny objednat takovej ten červenej LEDkovej diisplej s programovatelným textem  ;D
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil

Já už si dlouho pohrávám s myšlenkou vyrobit si ceduli s nápisem "pozor, měří" a na jednom krásném, přehledném místě, kde měří obden, zastavím 100m před nimi a budu tam s tou cedulí mávat na okoloprojíždějící.  :)

Ovšem opatrně s ohledem na možné maření úředního výkonu.
Mávat myslím múžete maximálně do doby než k Vám pach dorazí a zakáže Vám to.
IP zaznamenána

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil

Ovšem opatrně s ohledem na možné maření úředního výkonu.
Mávat myslím múžete maximálně do doby než k Vám pach dorazí a zakáže Vám to.

měření rychlosti je úřední výkon?
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.

e-m

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 254
    • Zobrazit profil

To by znamenalo, že maření úředního výkonu je i sdělení informace v rádiu, že na dané ulici měří...
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Ovšem opatrně s ohledem na možné maření úředního výkonu.

A přichází ke slovu schizofrenní důvody toho měření.
Oficiálně se měření rychlosti nedělá za účelem výběru peněz do obecní kasy (to se naopak popírá), ale kvůli bezpečnosti provozu.
Když kvůli ceduli "Měření rychlosti.. jeďte pomalu" řidiči zpomalí tak to naopak pomůže oficiálně deklarovanému cíli měření rychlosti  :)
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Chtělo by to seznam buzerbudek a oživit CrumPatch  ;D
IP zaznamenána

Jakub93

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil

Já se musim přiznat, že ceduli s nápisem "RADAR zpomal" mám. Takže, když mam čas tak zastavim asi o 200m před radarem bezpečně na vyhrazením místě (aby nemohli buzerovat, že proč stojim kde nemam apod.) a jdu k silnici s cedulí.
Většinou se setkávám s pozitivní odezvou ve formě palec nahoru, nebo zatroubení a nebo mávnutí.
Ten pocit štěstí, že kolika řidičům jsem ušetřil starosti.. :)
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Já chtěl pořídit světelnou tabuli, dal bych ji na zadní okno a svítil, ale řádnou slušnou jsem nenašel:( Chtěl jsem si tam dát i jiné texty jako "jsi moc blízko", nebo "rychle ženeš", nebo smajlíky a pouštět to v provozu:) Jenomže vše jsou to čínské krámy, velké, nebo bic neumí a podobně.
IP zaznamenána

Stilg

  • Příspěvků: 183
    • Zobrazit profil

Tak blikani je klasika.
Ja zkusil jeste je poskadlit, ze jim to pichnu primo pred cumak. Jednak jim zavazim ve foceni a castecne i mereni a pak halvne manual specifikuje ze pred mericim vozem ma byt tusim jedna delka automobilu volna...

https://www.youtube.com/watch?v=dySEz_K3_w4
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

A vyjeli vůbec pachové správně?
IP zaznamenána

DanBlack

  • Příspěvků: 52
    • Zobrazit profil

Já se musim přiznat, že ceduli s nápisem "RADAR zpomal" mám. Takže, když mam čas tak zastavim asi o 200m před radarem bezpečně na vyhrazením místě (aby nemohli buzerovat, že proč stojim kde nemam apod.) a jdu k silnici s cedulí.
Většinou se setkávám s pozitivní odezvou ve formě palec nahoru, nebo zatroubení a nebo mávnutí.
Ten pocit štěstí, že kolika řidičům jsem ušetřil starosti.. :)

Asi tak nějak? 8)
IP zaznamenána