30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Asi palebná příprava. Něco se chystá...  (Přečteno 5542 krát)

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:Asi palebná příprava. Něco se chystá...
« Odpověď #1 kdy: 11 Ledna 2016, 21:54:50 »

Jestli někde zaplatí 80% údajných přestupců, jak píšou v článku, tak to je teda se sebevědomím občanů bída. Naopak zase je zřejmé, že naměřených údajných přestupků je tolik, že kdyby z těch 80% ještě alespoň 30% přešlo do tábora těch, co si nenechají kálet na hlavu, tak je systém overflow co by dup.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Asi palebná příprava. Něco se chystá...
« Odpověď #2 kdy: 11 Ledna 2016, 22:21:44 »

dobrý je ten počet, co se jeho správní řízení nestihne vyřešit
to se asi novinář spletl a neměl to tam vůbec psát...
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Asi palebná příprava. Něco se chystá...
« Odpověď #3 kdy: 11 Ledna 2016, 22:22:31 »

Praha 380 tisíc ročně, zaplaceno 200 tisíc, 12 tisíc ukončeno = 168 odloženo nebo bojuje.  Skvělé. Na tom by se měl systém kousnout.
IP zaznamenána

naftaman

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 161
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Asi palebná příprava. Něco se chystá...
« Odpověď #5 kdy: 12 Ledna 2016, 10:14:38 »

Citace
http://www.autoforum.cz/zajimavosti/mestska-policie-si-opet-hraje-na-ameriku-i-s-odsouzenym-rehorem-toto-je-mp-chvaletice/

Pavel Řehoř ale přece jenom dělal svoji práci. A dělal ji dobře, chudák kvůli tomu přišel o zdraví a o rodinu. Co je pár facek, kopanců a vyražených zubů proti naprosté bezpečnosti?

http://www.ibulvar.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=121:myslim-e-nae-odsouzeni-bylo-na-objednavku&catid=48:duben-2013
(Všimněte si, že z titulku článku jasně vyplývá, že Pavel Řehoř myslí, a ne že ne...)

Podle mého názoru jeho - slušně řečeno - osobní psychologický deficit zakládá jeho právo na vlastní stránku na Wikipedii a vlastní pokoj v Bohnicích. Bohužel se mu doposud nedostalo ani jednoho...
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Asi palebná příprava. Něco se chystá...
« Odpověď #6 kdy: 12 Ledna 2016, 10:33:12 »

Nemusí to být palebná příprava, ale jen PR na zvýšení počtu platících.
Může to být pozitivní signál že počet platících klesá nebo aspoň není takový jak by si úředníci představovali.. a tak vydávají ty PR zprávy.

signoflife: 80% je jen Plzeň a určitě to je nejvyšší nebo aspoň hodně nadprůměrný poměr. Mají tam čísla z Prahy a podle nich je platičů jen o něco víc než polovina.

A kdo čte mezi řádky tak vidí že aspoň v Praze je lepší odpustky neplatit.. na 180tis. případů bez zaplacení odpustku jen 12tis. pokut.. když nezaplatíte odpustek tak riziko pokuty je malé.

Ale těch pokut v Praze je nějak málo.. možná na SprDel rezignovali a ty kdo nezaplatí odpustek už neřeší?
Takže jako vždycky represe dopadla hlavně na "slušné spořádané občany" kteří se nebrání neboli ovce.
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Asi palebná příprava. Něco se chystá...
« Odpověď #7 kdy: 12 Ledna 2016, 11:41:08 »

V Praze mám za minulý rok zkušenost, že jsem se nechal firmou vždy naprášit, že ten děsněj pyrát, co žere děti i s kočárkem, jsem byl já a teď už jenom čekám, až konečně něco pošlou, ale stále ticho po pěšině. Za pár měsíců to všechno postupně proprší a žádná zábava se nekoná  :'(
« Poslední změna: 13 Ledna 2016, 09:11:39 od plikous »
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Asi palebná příprava. Něco se chystá...
« Odpověď #8 kdy: 12 Ledna 2016, 14:53:42 »

V Praze mám za minulý rok zkušenost, že jsem se nechal firmou vždy naprášit, že jsem ten děsněj pyrát, co žere děti i s kočárkem byl já a teď už jenom čekám, až konečně něco pošlou, ale stále ticho po pěšině. Za pár měsíců to všechno postupně proprší a žádná zábava se nekoná  :'(

Ještě neříkám HOP, nicméně mám to podobné. Praha jednou smrtelných 42 na 30 v půl druhé ráno v sobotu a jednou parkování u polikliniky na jejich parkovišti. Obé po nereagování na výpalné zatím spí :)
IP zaznamenána